KS242N Professionaalne Meik Pintslid Sünteetilisest Kiust Concealer Huule Pintsliga Kantav Lühike Käepide Kosmeetilised Vahendid moodustavad Pintsel

  • Kommentaarid
  • On laos
€6.04 €5.74

Märksõnad: pintsel näo meik, harja orav, 24 brush set, pintsel, kitse villast, beili pintsel, MSQ, harja professionaalne meik, sinine orav, pintsel silmade varju, pintsel silmade meik.

Sünteetilised juuksed aitab saavutada füüsiline ja kahekesi vaadata, kui meik on rakendatud.Lameda harja kohaldamiseks concealer valdkondades oma nägu, mida soovite varjata, nagu tumedad ringid silmade all ja vistrikud.Sa võiksid ka rida üles huuled koos harja ja kohaldada huulepulk peale huulte, panen huuleläige, et lisada värvi ja sära.Mõõdud: kogu pikkus 130 mm; juuste pikkus 10 mm; juuksed laius 5 mm.Palun lubage umbes 1mm vea tõttu käsitsi mõõtmine.

1. meetod: Põletada, kui see lõhnab nagu me põletada juustest, siis on juuste loomulik, kui see lõhnab nagu me põletada plastist, siis on sünteetilised juuksed.Meetod 2: Peske seda, pärast kuiva, sünteetilised juuksed on peaaegu sama, mis enne, kuid juuste loomulik saad kohev kui sul ei ole kuju ta.Nõuanne: Kui sa ei taha juuste loomulik, et liiga kohev, palun pakkige see näo kudede pärast pesu, ja ka suur pintsel, võid kasutada harja net guard, et me saata kujundada.

Meie looduslikud juuksed harjad, kuigi oleme püüdnud sellega tegeleda, kuid neid on veel vähe looduslike looma-juuste lõhn, ja see kaob õigeaegselt, palun mõelge, kui sa saaksid sellega nõustuda või mitte, samuti võid kasutada veidi Mugav pesta ja katta see lõhn.

Puhastage oma harja enne kui kasutate seda esimest korda.Igapäevane puhastus rutiinne, kaaluge kerge pintsli puhastaja.Kasutage järgmist meetodit, et hoida oma pintsliga puhastada.Soovitame iganädalane puhastus. 1. Kasutage sooja voolava veega, (olles ettevaatlik, et mitte täielikult torka baasi harjased), et saada lahti nii palju, toote kui võimalik.Proovige kasutada oma sõrmi, et vabaneda kõigist bitti esitatud suunas baasi hari peas. 2. Koht hernes suurusega tilk harja puhastite(või mis tahes kerge puhastite nagu beebi šampoon), palm teie käsi. 3. Keerutage harjased selles puhastite ringjate liigutustega, kuni pintsel on täielikult lathered. 4. Loputa harjased, tõrjudes baasi näpunäited, et eemaldada liigne vesi. 5. Korda, kuni vesi jookseb selge ja kogu meik on eemaldatud võsa. 6. Kujundada harjased oma algsel kujul ja seejärel kasutada kiuvaba lapiga kuivatada iga harjad, või sa ei lase neil õhu käes kuivada ja asetada need lapiga.Võid ka õrnalt harja harjased paber rätikuga, et eemaldada buildup.Või võite kasutada harja kaitsva net hoida harja kuju, kui võsa on peaaegu kuiv.Näpunäide: pesuharjad öösel nii, et nad on kuiv ja kasutusvalmis hommikul.


  • Toote Tüüp: Meik Harja
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Harja Materjal: Sünteetilised Juuksed
  • Kasutatud: Concealer
  • Mitu Tükki: Üks Ühik
  • Käepideme Materjal: Puit
  • Mudeli Number: H001965242N