3D-Printer tööriistakomplekt Diagonaal Tangid Paindlik Nõela 0.4 mm Otsik Kaabits Trükkimiseks Lahtivõtmine Puhastamiseks

  • Kommentaarid
  • On laos
€13.88 €7.78

Märksõnad: hp otsik, siiditrükk kaabits alternatiiv, biqu b1 otsik, screen print kaabits, 3D Print, siiditrükk kaabits 50 9, anycubic formax pro, 3d-printer sunlu, 3d print tööriist, ekraani pildid kaabits.

Omadused:

* 1.3 D printer tööriistakomplekt, diagonaal tangid, paindlik nõel 0.4 mm otsik, spaatel prindi lahtivõtmine puhastamiseks.

* 2.3 D Printer Tööriista Komplekt on ideaalne vahend komplekt kõikide 3D-printimine professionaalid ja harrastajad.See sisaldab spaatliga, diagonaal tangid, kaks pihustid, neli puhastus, nõelad, 4 klambrid ja 8 kaablite, sobib laagri mudel, puhastus-0,4 mm otsik, silub konarlikke servi, mudeli ja millega sooja voodi .

* 3.Selle tööriista komplekt sobib 0.4 mm otsik 3D-printer, mis on suureks abiks teie töös!

* 4.20 töö tööriistakomplekt: 3D printer tööriista komplekt sisaldab puhastus-nõela, 0.4 mm otsik, diagonaal tangid, spaatel, plastist kaabli-lips ja klipi, millel on kõrge kvaliteet ja pikk eluiga.

* 5.Paindlik puhastus varras: 4 0.35 mm puhastus nõelad on paigaldatud puhas plastikust toru, mis sobib väga hästi puhastamine 0.4 mm pihustid ja kõik raskesti ligipääsetavates kohtades.

* 6.0.4 mm otsik: Selle tööriista komplekt sisaldab kahte 0.4 mm vaba pihustid lihtne asendamine vanad pihustid.

* 7.Järsku kaldus tangid: kaldus tangid on valmistatud kroomitud vanaadium terasest, sobib lõikamine kiud ja silumiseks töötlemata servad mudelid.

* 8.Roostevabast terasest kaabits: Kui kaabits on ergonoomiline kummist käepide ja roostevabast terasest tera, mis on ideaalne eemaldamine mudelid hotbed neid kahjustamata.

* 9.Ulatuslik ühilduvus: See komplekt sobib kõigi 3D printeriga, millel 0,4 mm otsik ja ühildub enamiku tuntud 3D-printerite turul.

Kirjeldus:

Nimi: 3D Printer tööriistakomplekt

Materjal: Roostevaba teras

Kaal: 160G

Suurus: 22.5 * 5.8 * 3.6 CM

Nimekirjad:

1 * Spaatel

1 * Diagonaal tangid

2 * Otsik

4 * Puhastus-Nõela

4 * Clip

8 * Cable tie


  • DIY Tarvikud: ELEKTRILINE
  • Brändi Nimi: JGZUI
  • Mudeli Number: 3D-printer tööriistakomplekt