CarboPro süsinikkiust mitmeotstarbeline repair Kit™(sh risttoimse) Sidusega 2/2

  • Kommentaarid
  • On laos
€26.43

Märksõnad: Juhataja, electric guitar rakmed, pall beach tennis, padel reket, 3 string bass, mõla labidas, padel tennis, tenni, kott padel, mõla tennis.

Meie carbpro remont Komplekt on välja töötatud, et pakkuda kõrgeimat jõudlust, vastupidavust ja tõhusust.Sisseehitatud kangast on lihtne käsitseda ja ei deshilacha, sest see viib epoksü ensimage ühe oma nägu.

Meie CarboPro™ komplekt on loodud selleks, et täita ühte või enamat remont tahes pinnale, kus praod on ilmunud, pragude ja pinna kriimustusi tahes pinnale carbon fiber/klaas/kevlar.

CarboPro™ on üks tema peamisi funktsioone lülitamist epoksü kitt täita praod, lõhed, kuni 5 mm laiad.

Vaik, mida kasutatakse on lisatud koormus süsiniku pulber täiuslik proportsioonid, mis muudavad vastupidavus suurem remont.

Sisu CarboPro™

Süsinikkiust kangas on kõrge kvaliteediga epoksü liimimine 200gr/m2 on 3k 20x20cm

Epoksüvaik süsinikkiust ja alumiiniumist pulber koormus 20 ml + 6ml tugev katalüsaator UV ja ultra-kiire kuivamise.

10-15gr epoksü kitt remont praod kuni 5m lai.

2 lehed peeneteraline vee liivapaber 6x6cm

1 pintsel

2 Mõõtmine prillid lõpetajad

1 veniv Film sile viimistlus 15x15cm

Üksikasjalikud juhised protsessi Meie CarboPro ™ Remont Komplekt on välja töötatud, et pakkuda parima kvaliteedi, vastupidavuse ja tõhusust.On asutatud kangast on lihtne kasutada ja ei kaklus, sest ta on epoksü suuruse kohta ühe oma nägu.Meie CarboPro ™ komplekt on mõeldud, et täita ühte või enamat remont tahes pinnale, kui kreekerid, pragude ja pinda kriimustuste ilmunud tahes carbon fiber / klaas / kevlar pinnale.CarboPro ™ on üks tema peamisi omadusi lülitamist epoksü kitt täita kreekerid, murdumised kuni 5mm lai.Vaik, mida kasutatakse on lisatud eest süsiniku pulber täiuslik proportsioonid, mis muudavad vastupidavus enam remont.CarboPro ™ Sisu Kõrge kvaliteedi epoksü süsinikkiust riie 200gr / m2 on 3k 20x20cm Epoksüvaik süsinikkiust ja alumiiniumist pulber filler 20 ml + 6ml UV-vastupidavad katalüsaator ja ultra kiire kuivamise.Epoksü kitt 10-15gr remont kreekerid kuni 5m lai. 2 lehed peeneteraline vee liivapaber 6x6cm 1 pintsel, 2 Lõpetanud mõõte cups 1 Stretch kile sile viimistlus 15x15cm Üksikasjalik protsess juhised


  • Brändi Nimi: Kitcarbono
  • Päritolu: ES(Päritolu)
  • Mudeli Number: 2