Poiss, Mänguasjad, Elektrilised Puuri Mänguasju Simulatsiooni Vahend Mänguasi, kokku pandud Mängu DIY Mudeli Komplekt Haridus-Hoone Mänguasjade Komplekti, Kruvimiseks Mänguasjad

  • Kommentaarid
  • On laos
€18.02 €12.62

Märksõnad: lego kes, kruvi, buildmoc lego, m4 kruvi komplekt, lego technic, plokk auto, sembo raamat, plokid, tellised arhitektuur, brickheadz lego, sheng yuan.

Bullet Punkte:

1、Värvikas Kruvid: Lapsed saavad puurida värvilised kruvid pardal luua suur hulk peen designs.

2、Lihtne 3D Montaaž: 3D kokkupanek nõuab kolmemõõtmeline statiivi ja pähklid, mis võib luua erinevaid ruumilisi mustreid, puzzle valgustatuse, õppida ja mängida, saab ehitada erinevaid loomi ja taimi, numbrid, tähed, parandada lapse kujutlusvõimet ja käed-võime.

3、Stabiilne ja Vastupidav: Ümberringi karmistamist ei ole lahti.Teaduslik sisestamine lõhe on kergelt pingutatud, ja pandla ei ole lihtne langeda.Nende paigaldamisel peab olema stabiilne ja vastupidav.Kaks-viis simulatsioon electric drill on võimalik ümber pööratud.

4、Lihtne Kasutada: 3D kuju saab paigaldada mõlemale poole ja seda on lihtne kasutada.Lapsed saavad täieliku assamblee üksi.Sisseehitatud kruvikeeraja on lõbus ja kasutusjuhend electric drill on väsinud mängides.Saame ka kruvi kruvid käsitsi.Meil on vaja kasutada käe-silma koordineerimine meie sõbrad.

5、DIY Plokki: mänguasja saab vabalt ümber lame ja ruumilisi kujundeid.Sa saad teha mustreid vastavalt oma eelistustele.Valmistatud keskkonnasõbralik kaitsva materjalist, siledad servad ja nurgad on tasuta burrs, et kaitsta beebi käed.

Omadused:

1. Valmistatud keskkonda kaitsvad materjalid, ei ole kahju oma lastele.

2. Lapsed saavad puurida värvikas kruvid pardal teeb palju ilusama kujunduse.

3. Drill kasutab 2 AA patareid (ei kuulu komplekti).

4. Küünte pardal on umbes 24*30*6cm/9.45*11.81*2.36 aastal, mis sobib 3-6 aastat vana.

Pakkeleht:

1 Komplekt*Laste Puurida Kruvi Mänguasi (Konkreetsed Tarvikud Palun Vaadake Üksikasju Peatükist)

Märksõnad:

ehitus mänguasjad electric drill puzzle mänguasjad hoone mänguasjad lastele mõistatusi, haridus mänguasjad mänguasjad puurida


  • Mudeli Number: Puzzle lisa
  • Materjal: Plast
  • Teema: Isikud
  • Vanus: 8~13 Aastat
  • Päritolu: CN(Päritolu)